Öner Erkan, Selim karakteriyle Çukur'a veda etti!

Öner Erkan, Selim karakteriyle Çukur'a veda etti!
Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur'un dün akşam yayınlanan bölümünde Selim'in ölümü tüm Çukur izleyicilerini derinden etkiledi. Duygu dolu anların yaşandığı bölümde Selim'in, Yamaç'ın kollarında son nefesini verdiği veda sahnesi sosyal medyada büyük ses getirdi. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir bölümle Selim Koçovalı'ya hayat veren Öner Erkan, diziye veda etti. Herkesi gözyaşlarına boğan sahnenin ardından Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Necip Memilli ve Burak Dakak'ın etkileyici oyunculukları da uzun süre sosyal medyada konuşuldu.

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Koçovalı ailesinden intikam almak isteyen Çağatay, Selim'i bıçakladı. Çağatay'ın ele geçirdiği tapularla birlikte kanlar içinde mahalleye geri dönen Selim, son nefesini Çukur'da verdi. Son anlarında Yamaç'ın kollarında "Sen Çukur'dan çıkarsın ama Çukur senden çıkmıyor..." sözlerini söyleyen Selim'in, ölmeden önce İdris'i görmesi ise yüreklere dokunan anlara sahne oldu.

İşte Selim'in Çukur'a veda anları;Çağatay Erdenet'in Selim'i öldürmesinin ardından Yamaç, Erdenetlere karşı intikam savaşını başlattı. Yamaç'ın elindeki kozu olan altınları Ogeday'ın bulmasıyla rahatlayan Cengiz'e asıl büyük darbe yine Yamaç'tan geldi. Erdenetlere ait bütün fabrikaları havaya uçuran Yamaç, finalde gücünü bir kez daha gösterdi.

Yamaç'ın intikam ateşi;Selim'in ölüm haberi Koçovalı evine adeta ateş düşürdü. Babasının ölümüyle yıkılan Akın, gözü dönmüş bir şekilde Erdenetlere saldırmak için harekete geçti. Deniz yoluyla Erdenetlerin evine ulaşan Akın, yanında getirdiği silah ile saldırıyı gerçekleştirirken, kurşunların hedefi olan Cengiz Erdenet yaralandı.

Akın'dan Erdenetlere saldırı;ESKİ YAMAÇ KOÇOVALI YENİDEN ÇUKUR'DA

Yamaç ise Erdenetlere karşı savaş açtı. Yamaç'ı, Cengiz'e karşı uyarmak için gelen Efsun, Selim'in öldüğünü öğrendi. Yamaç, Efsun'a "Yamaç Koçovalı geliyor de, saklansınlar!" diyerek açıkça Cengiz ve Çağatay'a mesajını iletmesini söyledi. Eski Yamaç Koçovalı'nın resmen geri döndüğü bölümde intikam için gözünü karartan Yamaç, Çukur'u bir araya topladı. Bu anlarda ilk kez Çukur dizisi için yapılan yeni bir şarkı izleyicilerle buluştu. "Fuat feat. Toygar Işıklı-Çukur'dan Kaçış Yok" adlı parça kısa sürede büyük beğeni topladı.

Çukur'dan yeni şarkı;Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV'de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER