Nicole Kidman'dan bir dizi daha geliyor: Things I Know to Be True

Nicole Kidman'dan bir dizi daha geliyor: Things I Know to Be True
Nicole Kidman'dan bir dizi daha geliyor. Geçtiğimiz pazar akşamı HBO'da başlayan The Undoing'le ekrana gelen oyuncu, Things I Know to Be True dizisinin kadrosuna katıldı.

Dizi projesi, Kidman'ın içerik anlaşmasının olduğu Amazon'da yayınlanacak. Andrew Bovell imzalı bir oyundan uyarlanacak Things I Know to Be True, Bob ve Fran Price isimli bir çifti konu alıyor. Çiftin artık yetişkin olan çocukları beklenmedik bazı kararlar alınca herkesin hayatı değişecek. Dizide aile içi sevginin ne yönde değişebileceği ve dayanıklı bir evlilikte yaşanabilecekler de işlenecek.

Bovell, senaryoyu kaleme alcak ve Kidman gibi yapımcılar arasında yer alacak. Dizinin yapımını Amazon Studios, Matchbox Pictures, Blossom Films ve Jan Chapman Films üstlenecek.

Nicole Kidman, Hulu'da yayınlanacak Nine Perfect Strangers dizisinin yanı sıra yine Amazon'dan onay alan The Expatriates'in kadrosunda da yer alıyor. Ayrıca Amazon için hazırlanan Pretty Things dizisine de dahil oldu ve 11 Aralık'ta Netflix filmi The Prom'la ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER