Ryan Murphy imzalı The Prom filmi 11 Aralık'ta Netflix'te!

Ryan Murphy imzalı The Prom filmi 11 Aralık'ta Netflix'te!
Ryan Murphy imzalı The Prom filmi 11 Aralık'ta Netflix'te. Filmin resmi teaser tanıtımı kısa süre önce yayınlandı.

2018 Ekim'de Broadway'de sergilenmeye başlayan ve altı Tony adaylığı kazanan The Prom'da bir zamanlar oldukça meşhur olan dört Broadway oyuncusu, lezbiyen bir lise öğrencisi olan Emma'nın kız arkadaşını mezuniyet gecesine götürmesine izin verilmediği bir kasabayı ziyaret ediyor. Dörtlünün Indiana'daki bu kasabaya gidişinden sonra yaşananları konu alan müzikalde oyuncular dışarıdan bakışta farklılıkların kabul edilmesi için mücadele veriyor gibi görünse de asıl amaçları bu olayı kullanarak kendilerini yeniden gündeme getirmek.

Netflix'te ekrana gelecek film uyarlamasının başrollerinde Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Keegan-Michael Key ve Andrew Rannells yer alıyor. Kadroda Jo Ellen Pellman, Kerry Washington, Keegan-Michael Key, Tracey Ullman, Kevin Chamberlin, Ariana DeBose, Mary Kay Place, Logan Riley, Nico Greetham, Sofia Deler ve Nathaniel J. Potvin de bulunuyor.

Filmin senaryosunu oyunun yazarları Chad Beguelin ve Bob Martin kaleme aldı. Yönetmenliği Ryan Murphy üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER