Nicole Kidman, iki yeni dizi projesi için hazırlıklara başladı

Nicole Kidman, iki yeni dizi projesi için hazırlıklara başladı
Nicole Kidman televizyon projelerine ağırlık vermeye devam ediyor. Big Little Lies'ın ikinci sezonuyla ekranda yer alacak olan Oscar ödüllü aktris, iki yeni dizi projesi için hazırlıklara başladı. Bunlardan birisinde sadece yapımcı olarak bulunacak, diğerinde ise hem başrol hem de hem yapımcı olması planlanıyor.

* The Expatriates

Online yayın platformlardan Amazon, Janice Y.K. Lee'nin The Expatriates isimli kitabının dizi uyarlamasına onay verdiğini duyurdu. Kitap, Hong Kong'taki birbiriyle yakın kadın yöneticilerden oluşma bir grubu konu alıyor. Margaret, Mercy, Hilary, Tammy, Barbara, Franny ve Olivia'nın yer aldığı grubun iş hayatında yaşadıkları, evlilikleri, ölümleri, kendi aralarındaki ilişkiler projede yer alacak.

Alice Bell (The Beautiful Lie, The Slap) senaryoyu yazacak. Şu an için bölüm sayısı ve yayın tarihi belli değil. Kidman'ın şirketi yapımcı olarak yer alacak.

Nine Perfect Strangers

Big Little Lies dizisinin uyarlandığı romanın yazarı Liane Moriarty'nin kitaplarından Nine Perfect Strangers da uyarlanıyor. Kesin olmasa da film yerine dizi olması planlanan roman 6 Kasım'da raflardaki yerini alacak. Çekilecek dizinin başrolünde Nicole Kidman yer alacak. Kidman'ın şirketinin yanında Blossom Films de yapımcı olarak yer alacak.

Hayatlarını toparlamak için bir sağlık merkezinde bir araya gelen insanları konu alacak romanın merkezindeki Frances Welty, romantizm konulu romanlar yazan kalbi kırık bir yazar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER