Netflix, Narcos: Mexico dizisine 3. sezon onayı verdi

Netflix, Narcos: Mexico dizisine 3. sezon onayı verdi
Netflix, Narcos: Mexico dizisine 3. sezon onayı verdi.

2015'te ana serinin kolu olarak yayın hayatına başlayan dizinin ikinci sezonu 13 Şubat'ta ekrana gelmişti. Diego Luna ve Scoot McNairy'nin başrolünde yer aldığı dizi, yeni sezonuna çeşitli değişiklikler eşliğinde devam edecek.

Star Wars serisine bağlı bir dizide rol almaya hazırlanan Luna, gelecek sezonda rol almayacak. McNairy'nin başını çektiği kadro yoluna devam edecek. Narcos: Mexico'da José Maria Yazpik, Alberto Ammann, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda ve Gorka Lasaosa gibi isimler de rol alıyor.

Ayrıca diziyi hazırlayan showrunner Eric Newman, görevinden ayrıldı. Netflix ile içerik anlaşması olan Newman, diğer projeleriyle ilgilenecek. Narcos serisi başldığından beri içinde olan Carlo Bernard görevi kendisinden devraldı. Ana dizide Pablo Escobar'ı oynayan Wagner Moura'nın gelecek sezonun iki bölümünü yöneteciği de açıklandı. Sezonun bölüm sayısı ve çekim takvimi şimdilik belli değil.

Gelecek sezon uyuşturucu işinin globalleşmeye devam ettiği 90'lı yıllarla başlayacak. Felix'in de dahil olduğu savaş kaldığı yerden amansızca devam edecek ve savaşa yeni isimler de dahil olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER