Şeref Sözü dizisinden karakter tanıtım videoları yayınlandı!

Şeref Sözü dizisinden karakter tanıtım videoları yayınlandı!
Show TV'nin merakla beklenen dizisi, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Şeref Sözü’ için geri sayım başladı. 14 Ekim Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan 'Şeref Sözü'nün etkileyici hikayesini anlatacak kadrodan dikkat çekici tanıtımlar gelmeye devam ediyor. Emsal Adabeyli ve Cihan Adabeyli'den sonra 'Yasemin Adabeyli', 'Faruk' ve İsra'nın karakterlerinin anlatıldığı tanıtımlar da izleyici ile buluştu.  
 
Öykü Çelik'in hayat vereceği Yasemin Adabeyli, hırslı ve ihtiraslı bir kadın! Cihan'a olan aşkını herkesten önce tutan Yasemin, Cihan'ın karısı olabilmek için her türlü savaşa hazır olduğuna dikkat çekiyor. İsra'nın, Adabeyli Adası'na gelişiyle Cihan'a kavuşma hayalleri suya düşen Yasemin'in, Cihan'ı geri almak için neler yapabileceği merakla bekleniyor.
  
Şeref Sözü'nün tehlikeli ve acımasız karakteri 'Faruk', İsra'dan oğlunu almak için gözünü karartmış, zarar vermekten korkmuyor. İsra'yı ve oğlunu almak isteyen Faruk, tüm dünyayı ayağa kaldırmaya ve her türlü kötülüğü yapmaya hazır!

Sude Güler'in hayat vereceği İsra Adabeyli'nin hikayesi, Beyrut'ta başlayıp Cihan Adabeyli'nin yüreğinde son bulan bir yolculuğu anlatıyor. Yedi yaşında tanıdığı büyük aşkı Cihan ile sorgusuz sualsiz yola çıkan İsra, kendini Adabeyli Adası'nda buluyor. Bu cennet gibi adanın onun için altından bir kafese dönüşeceğinden henüz habersiz... Oğlu için ve yüreğindeki büyük aşkı Cihan Adabeyli için asla pes etmiyor.
 
Şeref Sözü 14 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00'de ilk bölümüyle Show TV'de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER