TLC’nin yeni yayın döneminde hangi programlar var?

TLC’nin yeni yayın döneminde hangi programlar var?
Yerel ve uluslararası içerikleriyle tüm Türkiye’de milyonlarca kişinin sevgilisi haline gelen TLC’nin, yeni yayın döneminde emlak, dönüşüm, sağlık, aile, sıra dışı hayatlar ve yarışma türlerindeki içerikleri izleyicileri ile buluşmaya hazır. 
 
Yayın hayatına başladığı günden bu yana milyonlarca insanı ekrana kilitleyen TLC, Eylül’den itibaren birbirinden dikkat çekici içerikleriyle izleyicileriyle buluşmaya hazır.
 
Emlak Avcıları Türkiye başlıyor
 
TLC, yerel prodüksiyonlarına yeni yayın döneminde çok sevilen programı Emlak Avcıları’nın Türkiye versiyonuyla devam ediyor. Kapadokya’dan Antalya’ya, İstanbul’dan Kaş’a Türkiye’nin cennet köşelerindeki evleri tanıtacak Emlak Avcıları Türkiye’nin yanı sıra, Rüya Gibi Evler’den tanıdığımız Christina El Moussa’nın yeni programı Rüya Gibi Evler Sahilde ve birbirinden güzel göl evlerini ekrana getirecek Göl Evi de TLC’nin bu sezon iddialı programlardan olacak.

Bütçeyi zorlamayan, hayalleri süsleyen göl evlerine yolculuğa çıkıyoruz.
 
İlham verici dönüşüm programlarının ekrana geldiği TLC’de, yeni sezonda beslenme ve spor uzmanları Heidi ve Chriss Powell, Hayatımın Şansı: Yeni Bir Ben programında fazla kilolarından kurtulup yeni bir hayata başlamak isteyenlere yardım edecek. Büyük Beden Küçük Beden programında ise, birbirinden tamamen zıt beslenme alışkanlıklarına sahip 2 kişi bir araya gelerek sağlıklı diyete başlayacak.
 
Acil servis hikayelerinden, kalabalık ailelere
 
Youtube ve Instagram videoları 2 milyardan fazla izlenen, her bölüm farklı bir cilt hastalığını anlatan Doktor Çıbanım, toplam ağırlıkları 450 kiloyu geçen kardeşlerin maceraları ile Ağır Kardeşler ve birbirinden ilginç Acil Servis Hikayeleri de yeni sezonda izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. 2015 yılının Nisan ayında Adam ve Danielle Busby’nin beşizleri dünyaya geldi ve  hayatları bir gecede tamamen değişti. Elimizde büyüyen beşizlerin yeni hikayeleri ile Kalabalık Aile ve 90 günlük vizeleri süresince müstakbel eşleri ile ilk kez birlikte yaşamak üzere Amerika’ya giden çiftlerin ilişkisine tanıklık edeceğiniz Evliliğe 90 Gün’de, izleyicileri hem eğlenceli hem de heyecanlı dakikalar bekliyor.
 
2015 yılının Nisan ayında, bir çocuk sahibi Adam ve Danielle Busby'nin, beşizleri dünyaya geldi ve hayatları bir gecede tamamen değişti. Onlar artık 8 kişilik dev bir aileler!
 
Sıra dışı hayatların sıra dışı hikayeleri
 
2015 yılının Nisan ayında, bir çocuk sahibi Adam ve Danielle Busby'nin, beşizleri dünyaya geldi ve hayatları bir gecede tamamen değişti. Onlar artık 8 kişilik dev bir aileler!

Her gün saç kurutma makinesi ile birlikte uyuyan Lori'den, gördüğü tüm tuvalet kağıtlarını yemeye çalışan Kesha'ya dünyanın en tuhaf alışkanlıklarının ilginç ve bir o kadar şaşırtıcı hikayesi Benim Tuhaf Alışkanlığım, doğuma kadar hamile olduklarının farkına varamayan kadınların inanılmaz hikayeleri ile Hamile Olduğumu Bilmiyordum ve Hindistan'ın meşhur yılan oynatıcı çocuklarından dünyanın en tüylü kız çocuğuna, manşetlerde okuduğumuz haberlerin arkasındaki gerçek hikayeleri ekrana getiren İnanılmaz Bedenler de yeni yayın döneminin göze çarpan programları arasında yer alıyor.
 
TLC ekranlarında yarışma heyecanı!

Hindistan'ın meşhur yılan oynatıcı çocuklarından, dünyanın en tüylü kız çocuğuna; manşetlerde okuduğumuz haberlerin arkasındaki gerçek hikayeleri ekrana getiren İnanılmaz Bedenler, kişisel röportajlar ve özel çekimler sayesinde, bu alışılmadık yaşamlara birebir tanıklık etme şansı sunuyor. 

Doğuma kadar hamile olduklarının farkına varamayan kadınların inanılmaz hikayelerine tanık olun. Kilo değişikliklerinden, sabah bulantılarına kadar hamileliğin tüm fizyolojik belirtilerine rağmen 9 ay boyunca hamile olduğunu fark etmemek mümkün mü? 

DMAX’teki Yolda Ne Yiyoruz programından tanıdığımız Guy Fieri’nin sunacağı Market Oyunları’nda şeflerin hem yaratıcı yemek yetenekleri hem de hızlı alışveriş teknikleri sınanacakPastacılık dünyasının en iyisinin belirleneceği Pastacıların Düellosu’nda Buddy Valastro ve Duff Goldman karşı karşıya gelerek yeteneklerini ortaya koyacak.
 
Yeni yayın döneminde TLC’de herkes için bir şeyler var! Yepyeni programlar, klasikleşen favoriler Eylül’den itibaren TLC’de.
 
Yeni Başlayacak Programlar
 
Emlak Avcıları Türkiye: 21 Eylül’den İtibaren Her Pazartesi 20:30’da.
Göl Evleri: 7 Eylül’den İtibaren Hafta İçi Her Gün 18:30’da.
Rüya Gibi Evler Sahilde: 10 Eylül’den İtibaren Her Perşembe 20:30’da.
Hayatımın Şansı: Yeni Bir Ben: 2 Eylül’den İtibaren Her Çarşamba 21:30’da.
Doktor Çıbanım: 11 Eylül’den İtibaren Her Cuma 21:30’da.
Acil Servis Hikayeleri: 5 Eylül’den İtibaren Her Hafta Sonu 22:30’da.
Kalabalık Aile: 5 Eylül’den İtibaren Her Cumartesi 15:50’de.
Market Oyunları: 5 Eylül’den İtibaren Her Hafta Sonu 16:50’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER