Chernobyl'in yapımcısından BBC için iki yeni drama dizisi geliyor

Chernobyl'in yapımcısından BBC için iki yeni drama dizisi geliyor
Chernobyl'in yapımcılarından Sister Pictures'tan BBC için iki yeni drama dizisi geliyor. İki dizi de BBC One'da yayınlanacak.

* Ralph and Katie: 

Kanalın sevilen dizisi The A Word'ün uzantısı olarak hazırlanacak. Dizi, ana dizide yer alan ve diziye ismini veren karakterlerin hikayesini anlatacak. Leon Harrop ve Sarah Gordy'nin başrolünü üstlendiği yeni dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. Ralph and Katie'de yeni evli bir çiftin yüzleştiği zorluklar, ikisinin de Down Sendromlu olması da dahil edilerek işlenecek.

Peter Bowker, uzantı diziyi de hazırlayacak ve bölümler 30 dakika civarı sürecek. ITV Studios, Keshet Productions ve Tiger Aspect da dizide yapımcı olarak yer alıyor.

* The Following Events are Based on a Pack of Lies:  

Diziyi çizgi roman yazarları Penelope Skinner ve Ginny Skinner hazırlayacak. Sezon 6 bölüm sürecek. Birbirinden farklı iki kadın ve ikisinin de tanıdığı sahtekar bir adamın hikayesini anlatacak.

Alice ürkütücü bir kişisel asistan, bekar bir anne ve uzun süreli Madonna fanı. Caroline, çok satan bir fantezi yazarı, yakın zaman önce sevdiğini kaybetmiş, şimdilerde köpeği Goblin'le yaşıyor. Rob ise eksantrik, meşhur bir "girişimci" ve iki kadının da hayatını mahvedebilecek bir adam.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER