Penny Dreadful: City of Angels dizisi iptal oldu

Penny Dreadful: City of Angels dizisi iptal oldu
Penny Dreadful'un uzantı dizisi Penny Dreadful: City of Angels da yolun sonuna geldi. 

Showtime kanalı yaptığı açıklamayla diziyi iptal ettiğini duyurdu. Nisan sonunda başlayan dizi, 28 Haziran'da 10 bölümlük sezonunu tamamladı. Dizinin reytingleri kanalın beklentilerinin altında seyrediyordu.

2014-2016 arasında ekranda olan Penny Dreadful'un uzantı dizisini ana diziyi de yaratan John Logan hazırladı ve Michael Aguilar'la (Kidding) çalıştı.

City of Angels'ın hikayesi 1938'de Los Angeles'da geçiyor. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı'nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılıyor. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelen dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana geliyor. Bir cinayetin derinden şehri derinden sarstığı bu zamanda Dedektif Tiago Vega gerçeğin peşine düşüyor.

Projenin geniş kadrosunda yer alan bazı diğer isimler şöyle: Rory Kinnear, Daniel Zovatto, Natalie Dormer, Dominic Sherwood, Nathan Lane, Michael Gladis, Piper Perabo, Lorenza Izzo, Adam Rodriguez, Thomas Kretschmann, Kerry Bishé, Ethan Peck, Adriana Barraza, Jessica Garza, Johnathan Nieves, Amy Madigan, Brent Spiner, Lin Shaye, Hudson West, Julian Hilliard.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER