Netflix, Dark Desire dizisine 2. sezon onayı verdi

Netflix, Dark Desire dizisine 2. sezon onayı verdi
Netflix, Meksika yapımı yeni draması Dark Desire'a 2. sezon onayı verdi.

Orijinal ismi "Oscuro Deseo" olan dizi, 18 bölümlük ilk sezonuyla 15 Temmuz'da ekrana geldi. 77 ülkede ilk 10'a giren dizi, ilk ayında 35 milyon üye tarafından izlendi. Böylece platformun dili İngilizce olmayan dizileri içinde ilk sezonuyla en iyi açılış yapan dizi oldu. Onay haberi ise diziye özel bir videoyla duyuruldu.

Bir kadın, üç erkek. Kurban kim? Fail kim? Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Alma, hukuk öğretmeni olan evli bir kadın. Leonardo, Alma’nın birçok gerçeği gizleyen yargıç kocası. Zoe bu çiftin kızları. Darío ve Esteban ise oyunun içindeki iki özel dedektif. Alma evden uzakta tutku dolu bir hafta sonu geçirir. Ancak bir trajediyle sonuçlanan bu kaçamak onun en yakınlarına ilişkin gerçeği sorgulamasına yol açar.

Leticia López Margalli'nin hazırladığı dizinin yönetmenliğini Kenya Marquez ve Epigmenio Ibarra üstlendi. Kadroda Maite Perroni, Jorge Poza, Erik Hayser, Alejandro Speitzer, Regina Pavón, María Fernanda Yepes, Leticia Huijara, Paulina Matos, Claudia Pineda, Claudia Rios ve Samantha Orozco gibi isimler yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER