HBO Max'in yeni bilim kurgu dizisi Raised by Wolves, 3 Eylül'de başlıyor

HBO Max'in yeni bilim kurgu dizisi Raised by Wolves, 3 Eylül'de başlıyor
HBO Max'in yeni bilim kurgu dizisi Raised by Wolves, 3 Eylül'de başlıyor. Dizinin tanıtım videosu ve posteri yayınlandı.

Ünlü yönetmen ve yapımcı Ridley Scott'ın yapımını üstlendiği Raised by Wolves'un başrolünü Vikings ile bilinen Travis Fimmel üstleniyor. İki androidin gizemli bir gezegende insan ırkından çocukları yetiştirmesi üzerine kurulu hikayede androidler insanların inançlarını kontrol etmenin zor bir iş olduğunu keşfediyorlar. Fimmel, Father isminde bir androidi canlandıracak ve Mother isminde kadın bir androidle çocuklardan sorumlu olacaklar.

Kadroda Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah ve Ivy Wong gibi isimler de bulunuyor. Dizinin senaryosunu Aaron Guzikowski (Prisoners, The Red Road) kaleme aldı. Madhouse Entertainment ve Scott'ın şirketi Scott Free Productions yapımcılığını üstleniyor. 

Ayrıca bu diziyle Ridley Scott 50 yıllık kariyerinde ilk kez bir Amerikan dizisi için kamera arkasına geçti ve ilk iki bölümü yönetti. Raised by Wolves'un tanıtımını aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER