Amy Adams, Netflix'in Kings of America dizisinin kadrosunda

Amy Adams, Netflix'in Kings of America dizisinin kadrosunda
Amy Adams ve Adam McKay, yeni bir dizide bir araya geliyor. Adams'ın McKay'in Kings of America dizisinin kadrosuna katıldığı açıklandı.

Mini dizi özelliğindeki projeyi Netflix yayınlayacak. Dizide dünyanın en büyük şirketlerinden Walmart'ı dava eden üç kadının birbiriyle çakışan hayatları anlatılacak. Adams, kendi yapım şirketi Bond Group Entertainment'la yapımcı olarak da dahil olacak.

Adam McKay ve Amy Adams daha önce Vice filmine birlikte çalışmış, film oyuncuya Oscar adaylığı kazandırmıştı. McKay de En İyi Film adaylığının yanı sıra senaryo ve yönetmenlik dallarında adaylık aldı. Ayrıca Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby filminde de birlikte çalıştılar. Netflix, kısa bir süre önce Adams'ın kadrosunda yer aldığı The Woman in the Window filminin haklarını Disney'den almak için görüşmelere başladı.

Jess Kimball Leslie, yeni dizide senarist olarak görev alacak. Diana Son (13 Reasons Why, Genius: Aretha) ise showrunner olarak yer alacak. McKay'in baş yapımcılığın yanı sıra ilk bölümü yönetmesi de bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER