Doom Patrol, ikinci sezonuyla 25 Haziran'da ekrana dönüyor

Doom Patrol, ikinci sezonuyla 25 Haziran'da ekrana dönüyor
Doom Patrol, ikinci sezonuyla 25 Haziran'da ekrana dönüyor. İkinci sezon tanıtımı yayınlanan dizi, DC Universe'te ve Warner Media'nın yeni dijital platformu HBO Max'te birlikte yayınlanacak.

Drama türündeki yapımda DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder'ın (The Chief) hikayesi anlatılıyor. Doom Patrol'un üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

Dizinin ikinci sezonunda Dr. Caulder'ın 11 yaşındaki kızı Dorothy Spinner da yer alacak. Sezonun kötülerinden birisi olan karakteri Abigail Shapiro canlandıracak. Doom Patrol'un kadrosunda Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder) ve Joivan Wade (Cyborg) da yer alıyor. Senaryosunu Jeremy Carver'ın kaleme aldığı projenin baş yapımcılığını Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlendi. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER