The Alienist, yeni sezonuyla 26 Temmuz'da ekrana dönüyor

The Alienist, yeni sezonuyla 26 Temmuz'da ekrana dönüyor
TNT kanalının ilk sezonuyla altı Emmy adaylığı kazanan dizisi The Alienist'in devam dizisi The Alienist: The Angel of Darkness 26 Temmuz'da ekrana dönüyor.

Daniel Brühl, Dakota Fanning ve Luke Evans'in başrolünde yer aldığı The Alienist, Caleb Carr'ın üçleme serisinin aynı isimli ilk kitabından uyarlandı. Onay alan devam dizisi serinin ikinci kitabının uyarlaması. Sezonda kendi dedektiflik bürosunu kuran Sara Howard, bir katili yakalamak için Dr. Kreizler'dan ve John Moore'dan yardım alacak.

Sezonda Matt Letscher (The Flash), Joanna Crawford (Heathers), Brittany Batchelder, Rosy McEwen ve Lara Pulver (Da Vinci's Demonds, Sherlock) da yer alıyor.

The Alienist Hakkında:

New York şehrinin "Yaldızlı Çağ"ında, kentin tekinsiz bölgelerinde geçen korkusuz bir psikolojik gerilim olan Ruh Avcısı, Laszlo Kreizler'ın (Brühl) öyküsünü anlatıyor. Dr. Kreizler, tartışmalı ve yeni bir çalışma sahası olan ruh hastalıklarını iyileştirme üzerine odaklanan, zeki ve saplantılı bir "Ruh Avcısı"dır. Ayrıca Kreizler, kurbanlarını genç oğlanlar arasından seçen ve daha önce hiç görülmemiş şekilde işlediği cinayetlerle ilgili birtakım ritüeller gerçekleştiren bir katili yakalamanın anahtarını elinde tutmaktadır.

Ruh Avcısı'nda Luke Evans, gazetede çizimler yapan John Moore'u canlandırırken Dakota Fanning, kararlı bir şekilde kentin ilk kadın polis dedektifi olmaya çalışan hırslı sekreter Sara Howard rolünde karşımıza çıkıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER