The Alienist'in devam dizisi The Angel of Darkness'ın kadrosu genişliyor

The Alienist'in devam dizisi The Angel of Darkness'ın kadrosu genişliyor
TNT kanalının ilk sezonuyla beğeni toplayan ve altı Emmy adaylığı kazanan dizisi The Alienistin devam dizisi The Angel of Darkness'ın kadrosu genişliyor. Daniel Brühl, Dakota Fanning ve Luke Evans'in başrolünde yer aldığı dizinin kadrosuna Matt Letscher (The Flash), Joanna Crawford (Heathers), Brittany Batchelder ve Rosy McEwen katıldı.

The Alienist, Caleb Carr'ın üçleme serisinin aynı isimli ilk kitabından uyarlanmıştı. Onay alan devam dizisi serinin ikinci kitabının uyarlaması olacak. Sezonda kendi dedektiflik bürosunu kuran Sara Howard, bir katili yakalamak için Dr. Kreizler'dan ve John Moore'dan yardım alacak.

Matt Letscher, gerçek hayattan bir karakter olan gazete sahibi William Randolph Hearst'ü oynayacak. İlk sezonda Cyrus Montrose'un yeğeni Joanna'yı canlandıran Batchelder, ikinci sezonda da yer almaya devam edecek ve New York Times 'ta John Moore'un çırağı olacak. Field, Sara'nın dedektiflik bürosundaki yardımcısı Bitsy'ye hayat verecek. McEwen ise Sara'yla arkadaş olup ona muhbirlik yapan genç bir hemşireyi oynayacak.

The Alienist Hakkında:

New York şehrinin "Yaldızlı Çağ"ında, kentin tekinsiz bölgelerinde geçen korkusuz bir psikolojik gerilim olan Ruh Avcısı, Laszlo Kreizler'ın (Brühl) öyküsünü anlatıyor. Dr. Kreizler, tartışmalı ve yeni bir çalışma sahası olan ruh hastalıklarını iyileştirme üzerine odaklanan, zeki ve saplantılı bir "Ruh Avcısı"dır. Ayrıca Kreizler, kurbanlarını genç oğlanlar arasından seçen ve daha önce hiç görülmemiş şekilde işlediği cinayetlerle ilgili birtakım ritüeller gerçekleştiren bir katili yakalamanın anahtarını elinde tutmaktadır.

Ruh Avcısı'nda Luke Evans, gazetede çizimler yapan John Moore'u canlandırırken Dakota Fanning, kararlı bir şekilde kentin ilk kadın polis dedektifi olmaya çalışan hırslı sekreter Sara Howard rolünde karşımıza çıkıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER