Lara Pulver, The Alienist'in devam dizisi The Angel of Darkness'ın kadrosunda

Lara Pulver, The Alienist'in devam dizisi The Angel of Darkness'ın kadrosunda
TNT kanalının ilk sezonuyla altı Emmy adaylığı kazanan dizisi The Alienist'in devam dizisi The Angel of Darkness'ın kadrosuna Lara Pulver (Da Vinci's Demonds, Sherlock) da katıldı.

Daniel Brühl, Dakota Fanning ve Luke Evans'in başrolünde yer aldığı The Alienist, Caleb Carr'ın üçleme serisinin aynı isimli ilk kitabından uyarlandı. Onay alan devam dizisi serinin ikinci kitabının uyarlaması olacak. Sezonda kendi dedektiflik bürosunu kuran Sara Howard, bir katili yakalamak için Dr. Kreizler'dan ve John Moore'dan yardım alacak.

Kadroya dahil olan Pulver'ın canlandırdığı Karen, John'un nişan partisinde grupla tanışacak. Karen da bir Ruh Avcısı (The Alienist) ve alanında uzman birisi. Bu nedenle Laszlo ile aralarında profesyonel bir bağ oluşacak.

The Alienist Hakkında:

New York şehrinin "Yaldızlı Çağ"ında, kentin tekinsiz bölgelerinde geçen korkusuz bir psikolojik gerilim olan Ruh Avcısı, Laszlo Kreizler'ın (Brühl) öyküsünü anlatıyor. Dr. Kreizler, tartışmalı ve yeni bir çalışma sahası olan ruh hastalıklarını iyileştirme üzerine odaklanan, zeki ve saplantılı bir "Ruh Avcısı"dır. Ayrıca Kreizler, kurbanlarını genç oğlanlar arasından seçen ve daha önce hiç görülmemiş şekilde işlediği cinayetlerle ilgili birtakım ritüeller gerçekleştiren bir katili yakalamanın anahtarını elinde tutmaktadır.

Ruh Avcısı'nda Luke Evans, gazetede çizimler yapan John Moore'u canlandırırken Dakota Fanning, kararlı bir şekilde kentin ilk kadın polis dedektifi olmaya çalışan hırslı sekreter Sara Howard rolünde karşımıza çıkıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER