Mayıs ayında beIN Connect’te neler var?

Mayıs ayında beIN Connect’te neler var?
Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, izleyicilerine diledikleri zaman diledikleri içeriklere ulaşma imkânı sağlayan içerik platformu beIN Connect ile Mayıs ayında birbirinden güzel ve orijinal dizilere merhaba diyor.

İçerisinde bulunduğumuz süreçte hane halkının ekran başında geçirdiği süreyi çok daha keyifli hale getiren Digiturk, beIN Connect üzerinden de mevcut ve yeni üyelerini en kaliteli dizi yapımlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

beIN Connect’te Mayıs ayı içerikleri şöyle:

Yeni Mini Dizi “I Know This Much Is True” beIN Connect’te!
Yazar Wally Lamb’in çok satan romanından uyarlanan, “Avengers” ekibinin Hulk’u olarak milyonların sevgilisine dönüşen usta aktör Mark Ruffalo’nun biri paranoyak şizofreni olan iki ikiz kardeşe hayat verdiği I Know This Much Is True; 12 Mayıs’tan itibaren her Salı ABD’den 48 saat sonra beIN Connect’te.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Derek Cianfrance’nin üstlendiği dizi, ikiz kardeşler Dominick ve Thomas Birdsey’nin yaşamları, zihinsel hastalıklar ve kişisel trajedilerden iyileşmeye doğru giden son dönemde izlenen en dokunaklı hikayelerden birini sunuyor izleyicisine.

İçinizi Isıtacak Yeni bir Drama Dizisi: Council of Dads
Senaryosu Bruce Feiler‘ın “The Council of Dads” kitabına dayanan dizide kanser teşhisi konulan 4 çocuk babası Scott, kendisine bir şey olursa eşine ve çocuklarına kimin yardımcı olacağı konusunda endişelenmeye başlıyor. Bunun üzerine güvendiği ve yakın arkadaşlarından oluşan bir babalar konseyi kurmaya karar veriyor.

Sarah Wayne Callies, Blue Chapman, Clive Standen, J. August Richards, Michele Weaver, Thalia Tran, Steven Silver, Michael O’Neill, Tom Everett Scott ve Emjay Anthony gibi başarılı isimlerin başrollerini üstlendiği Council of Dads, 15 Mayıs’tan itibaren her Cuma beIN Connect’te.

Belgravia ile Viktorya Dönemine Gitmeye Hazır mısınız?
Aşk ve Gurur, Downton Abbey, Vanity Fair, Gosford Parkı gibi ünlü yapımlara imza atan yazar, senarist, yapımcı ve yönetmen Julian Fellows’un “Belgravia” adlı romanını ekrana uyarlayan yapımda, 1840’ların Londra’sına yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Waterloo Kuşatması arifesinde Richmond Düşesi, Wellington Dükü adına bir parti verir. Bu partinin konukları arasında James ve Anne Trenchard da yer alır. Ticaret sayesinde zengin olan çiftin genç kızları Sophia, burada ülkenin en zengin ailelerinden birisinin varisi olan Edmund Bellasis'in dikkatini çeker. O gün partide olanlar 25 yıl kadar sonra Belgravia'ya yerleşen iki aile arasında hala yankılanmaktadır.

6 bölümlük mini bir dizi olarak yayınlanacak, kadrosunda Tamsin Greig, Philip Glenister, Richard Goulding ve Alice Eve gibi ünlü oyuncuları buluşturan “Belgravia”, 13 Mayıs’tan itibaren her Çarşamba beIN Connect’te.

In The Dark İkinci Sezonuyla beIN Connect’te!
Corinne Kingsbury’nin senaryosunu kaleme aldığı, yapımcılığını Ben Stiller, Jackie Cohn ve Nicky Weinstock üstlendiği In The Dark, ikinci sezonu ile 28 Mayıs’tan itibaren her Perşembe beIN Connect’te.

En yakın arkadaşı Tyson'ın cinayetinin arkasındaki sırrı çözüme ulaştırması ikinci sezonda, Murphy’nin Şikago’nun yeraltı eroin ticaretinin yürütüldüğü derin dünyaya girmesine yol açıyor. Yaptığı seçimlerin başkalarını da doğrudan etkilediğini fark eden Murphy hayati kararlar almak zorunda kalıyor.

Blindspot Beşinci ve Final Sezonuyla beIN Connect’te!
FBI'ın, hafızasını yitirmiş esrarengiz bir kadının vücudundaki dövmelerin her birinin çözülmesi gereken bir suçu temsil ettiğini tespit etmesiyle gelişen gizemli olayları konu edinen Blindspot'un beşinci ve final sezonu 1 Mayıs’tan itibaren her Cuma ABD’den 24 saat sonra beIN Connect’te.

Oyuncu kadrosunda Jaimie Alexander, Sullivan Stapleton, Rob Brown, Audrey Esparza, Ashley Johnson ve Ennis Esmer gibi isimlerin rol aldığı dizide dördüncü sezonun finalinde karakterlerimizin içinde olduğu evin patlamasına şahit olmuştuk. Peki, yeni sezonda hangi karakterler bu patlamadan kurtulacak ve hikayelerine devam edecek? Blindspot’ta heyecan kaldığı yerden beşinci ve final sezonuyla devam ediyor.

DC Evreni Stargirl ile Evinizde!
Aynı adlı DC kahramanının maceralarını takip eden "Stargirl", 20 Mayıs’tan itibaren her Çarşamba ABD’den 24 saat sonra beIN Connect’te…

Annesinin yeniden evlenmesiyle Kaliforniya'ya taşınan Courtney Whitmore buradaki yeni hayatına uyum sağlamakta güçlük çeker. Courtney çok geçmeden üvey babasına dair büyük bir sırrı keşfeder. Üvey babası gençlik yıllarında bir süper kahramanla birlikte çalışmıştır. Üvey babasının o dönemde kalan kostümünü ele geçiren Courtney böylece sıradışı bir serüvene adım atar.

Bu yeni drama Stargirl’ü ve ilk süper kahraman takımı olan Amerika Adalet Topluluğu’nu biraraya getirip yeniden canlandırıyor. “Stargirl”e Brec bassinger hayat verirken dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Anjelika Washington, Joel McHale, Luke Wilson ve Yvette Montrea gibi isimler de yer alıyor.

The 100 Final Sezonu ile beIN Connect’te!
Kass Morgan'ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan, yedinci ve final sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanan The 100, yeni bölümleriyle 21 Mayıs’tan itibaren her Perşembe ABD’den 24 saat sonra beIN Connect’te.

Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran bir uzay gemisinin 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderilmesiyle başlayan hikâye, kaldığı yerden devam ediyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Devon Bostick gibi isimler yer alıyor.

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D Final Sezonu ile beIN Connect’te!
Marvel Sinematik Evreni’nde geçen, Chloe Bennet, Henry Simmons, Deke Shaw Jeff Ward ve Clark Gregg gibi isimleri kadrosunda bulunduran Agents of S.H.I.E.L.D 7. sezonuyla ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümleri, 28 Mayıs’tan itibaren her Perşembe ABD’den 24 saat sonra beIN Connect’te…

Marvel evreninin bilinmezlerini ortaya koyan Agents of S.H.I.E.L.D’ın 6. sezonunda ekibin bir kısmının geçmişte kalmasının ardından, 7. sezon izleyicilerini 1930’larda karşılayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER