Paul Rudd ve Will Ferrell'lı The Shrink Next Door dizisi Apple TV+'ta yayınlanacak

Paul Rudd ve Will Ferrell'lı The Shrink Next Door dizisi Apple TV+'ta yayınlanacak
Şubat ayında duyurulan The Shrink Next Door dizisinin yayıncısı belli oldu. Paul Rudd ve Will Ferrell'lı diziyi Apple TV+'ta yayınlanacak. İki aktör daha önce 2013'te vizyona giren Anchorman 2: The Legend Continues filminde birlikte yer almışlardı.

Aynı isimli podcastten uyarlanacak kara mizah komedi dizisinin hikayesi gerçek olaylardan esinleniyor. Podcastte hastalarıyla ilişkisini kendi kazancı için kötüye kullandığı iddia edilen bir doktor anlatılıyor. Tanınmış isimlerin psikiyatristi Dr. Isaac “Ike” Herschkopf (Rudd) ve uzun zamandır hastası olan Martin “Marty” Markowitz (Ferrell) arasındaki ilişki normal bir doktor-hasta dinamiği olarak başlasa da gün geçtikçe tuhaflaşıyor. Ike, yavaş yavaş Marty’nin hayatını ele geçirmeye başlıyor. Hatta Marty’nin evine taşınıp aile işini devralıyor.

Michael Showalter dizinin bölümlerini yönetecek, Georgia Pritchett de senaryoyu kaleme alacak. İki isim birlikte yapımcı olarak da görev alacaklar. Media Rights Capital (MRC) ise dizinin yapım şirketi. Mayıs 2019'da yayınlanan podcasti hazırlayan gazeteci Joe Nocera de yapımcılardan bir diğeri olarak projede yer alıyor. Hatta Nocera, bahsi geçen doktorun gerçek hayatta yan komşusu ve onunla ilgili araştırma yaparak gerçekleri ortaya çıkaran kişi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER