FilmBox’ta NARCOS heyecanı Meksika’ya taşınıyor!

FilmBox’ta NARCOS heyecanı Meksika’ya taşınıyor!
İzleyiciyi ilk sahnesinden başlayarak kendine kilitleyen, son zamanların en başarılı yapımlarından NARCOS’un, dördüncü sezonu, NARCOS: Mexico adını taşıyor. FilmBox ayrıcalığı ile TV izleyicisi ile buluşan sürükleyici dizi, yeni sezonda farklı bir ülkede, karakterlerin öyküsünü ekrana getiriyor. NARCOS’un dördüncü sezonu NARCOS: Mexico, 21 Nisan tarihinden itibaren önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox ile evlerimize geliyor.

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, sürükleyici öyküsü ve etkileyici sahneleriyle son zamanların en başarılı dizileri arasında gösterilen NARCOS'un dördüncü sezonunu, ilk üç sezonun hemen ardından Türk TV izleyicilerine sunuyor.

TV’de ilk kez FilmBox kanallarında yayınlanan ve devletlere kafa tutacak kadar güçlenen uyuşturucu baronlarını ve onlara karşı verilen kanun mücadelesini konu eden NARCOS’un yeni sezonunda farklı bir ülkede, farklı karakterlerin öyküsünü izleyeceğiz.

NARCOS’un dördüncü sezonu, NARCOS: Mexico ismini taşıyor. Uyuşturucu baronları ve suçla mücadelenin geçmişine yolculuk yapan dizinin yeni sezonunda, Meksika uyuşturucu kartellerinin öyküsü anlatılıyor. Başlangıçta birbirinden bağımsız hareket eden esrar satıcılarının, Félix Gallardo liderliğinde Guadalajara Kartel’ini oluşturmaları ve DEA Ajanı Kiki Camarena’nın suça karşı mücadelesi, dizinin nefes kesici yeni sezonunda öyküleştiriliyor.

Dördüncü sezonun, 21 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek ilk bölümünde, 1980 yılına, Meksika’nın ve uyuşturucu baronu Miguel Angel Félix Gallardo’nun geçmişine bir zaman yolculuğu yapacağız. Ülkede karışıkların yaşandığı bir dönemde, hırslı bir polis memuru olan Gallardo’nun, merkezi Guadalajara kenti olacak bir suç krallığı kurmaya karar vermesini izleyeceğiz. Adını hayali Kral Arthur’un hayali başkenti Camelot’tan alan bu bölümde, aktör Michael Anthony Peña canlandırdığı genç DEA ajanı Kiki Camarena’nın transfer olduğu Meksika’ya ailesiyle birlikte yerleşmesini izleyeceğiz. Sezon, bu iki karakter ekseninde devam edecek.

NARCOS: Mexico’nun 23 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek olan ve Guadalajara kartelinin ‘kurumsal tarihinin’ en başlarını anlatan ikinci bölümün adı ise, “Plaza Sistemi (The Plaza System)”. Bu bölümde, uyuşturucu tacirlerinin esrar yetiştirmek için su arayışına girmesiyle başlayan olaylar dizisi, Meksika’nın ilk nesil uyuşturucu kralı olarak kabul edilen Pedro Avilés’in öldürülmesi ve liderliğin Félix Gallardo’ya geçmesiyle devam edecek.

NARCOS’un dördüncü sezonunun ilk bölümü 21 Nisan Salı, ikinci bölümü ise 23 Nisan Perşembe günü saat: 21: 30'da TV’lerde FilmBox ekranlarında olacak. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER