Netflix, V-Wars ve October Faction'ı da iptal etti

Netflix, V-Wars ve October Faction'ı da iptal etti
Netflix'ten iki iptal haberi daha geldi. V-Wars ve October Faction dizileri iptal oldu. İki dizi de ilk sezonlarıyla ekrana geldiler.

Ian Somerhalder'li vampir dizisi V-Wars 5 Aralık'ta başladı. Jonathan Maberry'nin yazdığı seriden uyarlanan dizinin sezonu 10 bölümden oluşuyor. V-Wars'un hikayesi gizemli bir hastalık en yakın arkadaşını diğer insanlardan beslenen cani bir avcıya döndüren Dr. Luther Swann'ın (Somerhalder) etrafında şekilleniyor. Hastalık yayıldıkça ve daha fazla insan dönüştükçe toplum birbirine düşman kesilmeye başlıyor. Doktor zamanla yarışıp neler olduğunu çözmeye çalışırken doktorun yakın arkadaşı Michael Fayne (Adrian Holmes), vampirler arasında yükselerek onların güçlü lideri konumuna geliyor.

V-Wars'un kadrosunda Laura Vandervoort (Smallville), Jacky Lai (Beyond), Kyle Breitkopf (The Whispers) ve Kimberly-Sue Murray (Crimson Peak) de bulunuyor. Dizide William Laurin ve Glenn Davis showrunner olarak Brad Turner (24) ise yönetmen olarak yer aldı.

Netflix'in çizgi roman uyarlaması yeni dizisi October Faction ise 23 Ocak'ta başladı. IDW'nin yayınladığı çizgi romanlardan uyarlama olan proje uluslararası canavar avcıları Fred ve Deloris Allen'ı konu alıyor. Fred'in babası öldüğünde Allen çifti çocuklarıyla birlikte New York'a yerleşiyor ve küçük kasaba hayatının göründüğü gibi olmadığını keşfediyorlar.

Kadrosunda Maxim Roy, Tamara Taylor, J.C. MacKenzie, Aurora Burghart, Gabriel Darku, Wendy Crewson ve Stephen McHattie gibi isimler bulunuyor. Sezon 10 bölümden oluşuyor.

Netflix yakın zaman önce Messiah, AJ and the Queen, Spinning Out, Soundtrack ve Daybreak dizilerini de iptal etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER