Netflix, Locke and Key dizisine 2. sezon onayını verdi

Netflix, Locke and Key dizisine 2. sezon onayını verdi
Netflix orijinal dizisi Locke and Key maceralarına ikinci sezonuyla devam edecek. Netflix, müjdeli haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Dizinin yaratıcılarından Carlton Cuse ve Meredith Averill heyecanlarını şu sözlerle paylaştı: “İşbirliği yaptığımız birbirinden yetenekli isimlerle birlikte Locke & Key yolculuğumuza devam edeceğimiz için çok mutluyuz. Özellikle bu zor zamanda tüm desteklerinden dolayı Netflix'e minnettarız. Hikayemizin heyecan verici bir sonraki kısmını sizlerle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz."

Netflix Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Brian Wright “Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in olağanüstü çizgi romanına dayanan Locke & Key, bütün açılarıyla izleyicileri büyülemeyi başardı. Bu dizinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.  Carlton Cuse, Meredith Averill ve dizinin arkasındaki tüm yaratıcı ekibin ikinci sezonda bizler için neler hazırladıklarını heyecanla bekliyoruz.”

İkinci sezonda Locke kardeşlerin kendilerini anahtarların yeni koruyucuları ilan etmesiyle tansiyon yükseliyor.

Locke and Key’in ilk sezonu 7 Şubat 2020’de Netflix’te gösterime girmişti.

Carlton Cuse ve Meredith Averill’in yanı sıra dizinin diğer yürütücü yapımcıları arasında; Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall, Lydia Antonini, Ted Adams, Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert, Rick Jacobs, Lindsey Springer, John Weber ve Frank Siracusa gibi isimler yer alıyor.

Dizinin ilk sezon kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones ve Griffin Gluck yer aldı.


Locke and Key Hakkında

Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeş anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev’e (Keyhouse) yerleşir. Taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler. Locke kardeşler, bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer. Carlton Cuse (Lost, Bates Model) ve Meredith Averill (Tepedeki Ev) tarafından hayata geçirilen dizi aşk, kayıp ve güçlü aile bağlarını anlatan bir olgunlaşma hikayesini konu alıyor.

Netflix’in heyecanla beklenen dizisi Locke and Key, Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in en çok satan çizgi roman dizisinden uyarlandı. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER