Killing Eve'in 3. sezonu 12 Nisan'a alındı

Killing Eve'in 3. sezonu 12 Nisan'a alındı

BBC America'nın ödüllü draması Killing Eve üçüncü sezonuyla 26 Nisan'da ekrana dönecekti. Ancak yayın tarihi 12 Nisan'a alındı. Ayrıca yeni bir tanıtım ve poster de yayınlandı. 

Yayın tarihinin iki hafta öne çekilmesinin nedeni olarak koronavirüs görülüyor. The Walking Dead, final bölümünü tamamlayamaması nedeniyle 5 Nisan'da sezonunu kapatacak. Dizinin de ondan sonraki hafta AMC-BBC America ortak yayınıyla ekrana gelmesi planlanıyor.

Phoebe Waller-Bridge'in yaratıcısı olduğu Killing Eve, Luke Jennings'in yazdığı “Codename Villanelle” serisinden uyarlandı. Sandra Oh, Jodie Comer ve Fiona Shaw'ın başrolünde olduğu dizi Sandra Oh'a Altın Küre, Jodie Comer'a Emmy kazandırdı. Yayıncı kanal Killing Eve'e şimdiden 4. sezon onayı verdi.

Dizinin üçüncü sezonunun kadrosunda Harriet Walter (Succession), Danny Sapani (Harlots), Gemma Whelan (Game of Thrones), Camille Cottin (Call My Agent), Steve Pemberton (The League of Gentlemen), Raj Bajaj (A Christmas Prince: The Royal Wedding), Turlough Convery (Ready Player One), Pedja Bjelac (Harry Potter) ve Evgenia Dodina (One Week and a Day) da yer alıyor.

Yayınlanan yeni tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER