AMC'den iki yeni dizi geliyor: 61st Street & National Anthem

AMC'den iki yeni dizi geliyor: 61st Street & National Anthem
AMC kanalından yeni iki yeni dizi geliyor.

* 61st Street: Peter Moffat ve Michael B. Jordan'ın yapımcısı olduğu hukuk draması kanaldan 16 bölümden oluşan iki sezonluk onay aldı. Başrolünde Emmy ödüllü Courtney B. Vance yer alıyor.

Aktör, Chicago'da görev yapan bir avukatı canladıracak. Bir uyuşturucu baskını sırasında bir polis memuru hayatını kaybeder. Polisler ve savcılar intikam arayışla harekete geçer ve lise öğrencisi yıldız bir sporcuyu çete üyesi olduğu iddiasıyla göz altına alırlar. Emekli olmak üzere olan Franklin Roberts ise Moses Johnson'ı kurtarmak için hayatının davasını üstlenir ve Chicago hukuk sistemine kafa tutar.

Vance, yakın gelecekte Genius'ın Aretha Franklin sezonuyla ve HBO'nun Lovecraft Country dizisiyle de ekranda olacak.

* National Anthem: Sezonu 8 bölüm sürecek müzikal komedi-drama. Yazar/yönetmen Scott Z. Burns (The Report, Contagion) ve Mark Johnson (Breaking Bad, Better Call Saul) hazırlayacak. Oscar ve Grammy ödüllü T Bone Burnett (Crazy Heart) ile Craig Finn (The Hold Steady) de şarkıları hazırlayacaklar.

Orta Batı'da yaşayan orta direk bir ailenin Amerikan toplumundaki basamakları tırmanırken kendilerinde kalmak için şarkılara sarılmasının hikayesi eğlenceli bir şekilde anlatılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER