Starz'ın yeni dizisi Hightown 17 Mayıs'ta başlıyor

Starz'ın yeni dizisi Hightown 17 Mayıs'ta başlıyor
ABD'nin premium kablolu kanallarından Starz'ın yeni dizisi Hightown 17 Mayıs'ta başlıyor. Dizinin yayın tarihi kısa bir video eşliğinde duyuruldu.

Suç draması türündeki dizinin hikayesi Massachusetts'teki Cape Burnu'nda geçiyor. Deniz Kuvvetleri'nde çalışan Jackie Quiñones, sahilde bir ceset bulur ve bu kişinin Cape Burnu'ndaki opioid bağımlılarından birisi olduğu ortaya çıkar. Olanların travmasının ardından partilemeyi bırakmaya ve ayık olmaya karar verir. Ancak birincil amacı cinayeti çözmektir. Jackie'nin amacı yolunu Narkotik'te çalışan Ray Abruzzo ile kesiştirir. Jackie ve Ray, soruşturmanın içine girdikçe kendilerini kaybederler.

Hightown'ın kadrosunda Monica Raymund (Chicago Fire), James Badge Dale (Rubicon), Riley Voelkel (The Originals), Shane Harper (Awkward, Good Luck Charlie), Amaury Nolasco (Prison Break), Atkins Estimond (Lodge 49) ve Dohn Norwood (Mindhunter) gibi isimler yer alıyor. Sezonu 8 bölüm sürecek dizinin senaryosunu Rebecca Cutter (The Mentalist, Gotham) kaleme aldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER