Chris Evans'lı Apple dizisi Defending Jacob, 24 Nisan'da başlıyor

Chris Evans'lı Apple dizisi Defending Jacob, 24 Nisan'da başlıyor
Apple'ın kurduğu online platformu Apple TV+ için hazırlanan Defending Jacob'ın tanıtımı yayınlandı. Dizi, 24 Nisan'da ekranda olacak.

Yeni dizi William Landay’in 2012’de piyasaya çıkan aynı isimli kitaptan uyarlandı. Kitap, 14 yaşındaki oğlu cinayetle suçlanan bir babanın hikayesini konu alıyor. Chris Evans, Michelle Dockery ve Jaeden Martell'in başrollerini paylaştığı dizide Cherry Jones (The Handmaid’s Tale, 24), Pablo Schreiber (American Gods, First Man), Betty Gabriel (Get Out, Counterpart) ve Sakina Jaffrey (Timeless, House of Cards) de yer alıyor.

Babayı Evans, oğlunu Martell ve baba Andy'nin eşi Laurie Barber'i de Dockery oynuyor. Kadrodaki isimlerden Jones, savunma avukatı Joanna Klein'ı; Schreiber, Andy'nin avukatlık yapan iş arkadaşını; Gabriel, Andy'yle birlikte çalışan bir dedektifi; Jaffrey ise bölge savcılığı için çalışan avukat Lynn Canavan'ı canlandırıyor.

Defending Jacob'ın senaryosunu Mark Bomback yazdı ve showrunner olarak görev aldı. Paramount Television ve Anonymous Content’in yapımcılığını üstleneceği diziyi Morten Tyldum yönetti. Mini dizi türündeki projenin sezonu 8 bölüm sürecek. Defending Jacob kitabı ülkemizde “Genetik Miras” ismiyle Martı Yayınları tarafından yayımlandı. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER