Jess Molho, Bir DALİ Muhabbet'in konuğu oldu!

Jess Molho, Bir DALİ Muhabbet'in konuğu oldu!
YouTube kanalında sanatseverlerin karşınsa çıkan Deniz Ali Tatar’ın sunduğu “Bir DALİ Muhabbet” in yeni bölümünün konuğu, televizyoncu ve oyuncu kimlikleriyle izleyenlerin karşısına çıkan Jess Molho oldu!

'Amerikan Tiyatro Tarihi’nin En Uzun Süreli Oynanan Oyunu' olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na geçen interaktif oyun “Şen Makas” ta Melek Baykal ve Bülent Seyran gibi isimlerle rol alan Molho, oyuna dair merak edilenleri, ‘Yavuz’ karakterini canlandırdığı “Sihirli Annem” dizisinden anılarını ve sunuculuk kariyerini Deniz Ali Tatar’a anlattı…
 
 “Şimdiki aklım olsa, rumuz kullanırdım!”
Adını ilk duyan herkesin ‘rumuz’ olarak düşündüğü Jess Molho, annesinin İtalyan olmasından kaynaklı isminin ‘Jess’ olduğunu dile getiriyor. Bu sırada ilginç bir itirafta bulunan Molho: “Aslında şimdiki aklım olsa rumuz kullanırdım. Çünkü 25 yıl sonra hala konuşuluyorsa, iyi midir kötü müdür tartışılır. İnsanlar hala anlayamadılar sanırım, çünkü hala ‘takma isim’ olduğunu sananlar var.” diyor.

Programın ‘farklı sorular’ köşesindeki, “Çocukluğunda sevdiğin bir kahramanın var mıydı?” sorusuna ‘Temel Reis’ i söyleyen Molho, aslında kimselerin çok bilmediği ‘ıspanak’ ile ilgili sırrı da anlatıyor.

Netflix üzerinden efsane dizi “How I Met Your Mother” dizisini ilk kez izlemeye başladığını söyleyen Molho, Deniz Ali Tatar ile “Friends vs How I Met Your Mother” muhabbetini de uzunca yapıyor!

 “Sosyal Medyada ‘SEN’” köşesinde ise kendisine sosyal medyadan gelen yorumları, kendince düşünerek ve kimi zaman gülerek değerlendiriyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER