Fadik Sevin Atasoy, Muse oyununun dünya turu heyecanını Bir DALİ Muhabbet'e anlattı!

Fadik Sevin Atasoy, Muse oyununun dünya turu heyecanını Bir DALİ Muhabbet'e anlattı!
YouTube kanalında sanatseverlerin karşınsa çıkan Deniz Ali Tatar’ın sunduğu “Bir DALİ Muhabbet” in yeni bölümünün konuğu, başarılı oyuncu Fadik Sevin Atasoy oldu!

Dünya prömiyerini Los Angeles'te yapan, Edinburgh Fringe Festivali’nde Avrupa seyircisiyle buluşan Fadik Sevin Atasoy’un yazıp oynadığı MUSE "Bir Esin Perisi Davası” oyunu, 3 kıtada 5 uluslararası festivale gidiyor. Atasoy, gideceği ülkeleri, festivalleri ve o festivallere seçiliş heyecanını Bir DALİ Muhabbet’te anlattı.
 
“Colorado Boulder Festivali’ne seçildiğimizi duyunca, hüngür hüngür ağladım!”
Brighton, Capital ve Pow gibi festivallerde oyununu sahneleyecek olan olan Atasoy, Colorado Boulder Festivali’ne oyunun seçildiğini duyunca hüngür hüngür ağladığını söylüyor: “Festivale kabul edildikten sonra kura çekildi ve o kurada da çıktık. O kura gece yarısında canlı yayınlandı. Seçildiğimizi görünce hüngür hüngür ağladım. Oyunun seçilmesi, ulvi bir kader oldu.”
 
Programın ‘farklı sorular’ köşesindeki, “Çocukluğunda hayali bir kahramanın var mıydı?” sorusuna hayali bir robotu olduğundan bahseden Atasoy, babası Sönmez Atasoy’un da çok sevdiği “Mad Men” dizisini izlemeye başladığını söyleyip, izlemeyenlere tavsiye ediyor. Oscar adayı olan “Joker” filmine bayıldığını söyleyen Atasoy, “Joaquin Phoenix” in performansının üniversitelerde eğitim olarak verilmesinin altını çizerken; “Sosyal Medyada ‘SEN’” köşesinde kendisine sosyal medyadan gelen yorumları, eğlenceli bir şekilde değerlendiriyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER