Sam Claflin, Amazon Prime'ın yeni uyarlaması Daisy Jones & The Six'in başrolünde

Sam Claflin, Amazon Prime'ın yeni uyarlaması Daisy Jones & The Six'in başrolünde
Online yayın platformu Amazon Prime'ın Temmuz 2018'de duyurulan yeni dizisi Daisy Jones & The Six'in erkek başrolü belli oldu. Sam Claflin (Hunger Games serisi, Me Before You, Peaky Blinders ), kadroya katıldı.

Taylor Jenkins Reid'in aynı isimli romanından uyarlanan dizinin sezonu 12 bölüm sürecek. Prodüksiyonu Amazon Studios ve Reese Witherspoon'un yapım şirketi Hello Sunshine üstlendi. Senaryoyu Oscar adaylığı kazanan The Disaster Artist'in senaristleri Scott Neustadter ve Michael H. Weber yazıyor. Niki Caro ise birden fazla bölümü yönetecek.

Romanda 1970'lerde faaliyette olan kurgu bir rock grubunun Los Angeles'tan başlayıp dünyaya yayılan yükselişi anlatılıyor. Proje için orijinal müzikler hazırlanacak ve Amazon Music üzerinden ulaşılabilecek. Keough, bahsi geçen Daisy Jones'u oynayacak. Daisy, ayrıcalıklı doğmuş ama bencil ailesi tarafından ihmal edilmiş bir şarkıcı ve söz yazarı.

Claflin ise müzik grubunun karizmatik lideri Billy Dunne'ye hayat verecek. Gruptaki ortağı Daisy'ye olan karmaşık hisleri hayatını alt üst ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER