Chris Wood, Thirtysomething(else) dizisinin başrolünü üstlendi

Chris Wood, Thirtysomething(else) dizisinin başrolünü üstlendi
Chris Wood, Thirtysomething(else) dizisinin başrolünü üstlendi.

Thirtysomething(else), 1987-91 yılları arasında ABC'de ekrana gelen Thirtysomething'in devam dizisi olarak hazırlanıyor. Drama dizisi yine ABC kanalından pilot bölüm için onay aldı. Bölüm mart ayında çekilecek ve resmi onayı aldığı takdirde gelecek sezon yayında olacak. Uzantı diziyi ana diziyi hazırlayan Marshall Herskovitz ve Ed Zwick yazacak. 

Wood, Thirtysomething'deki Steadman çiftinin oğlu Leo'yu canlandıracak. Yakışıklı ve çekici bir adam olan Leo, babası gibi önemli bir adam olma çabası içindedir ama yolun birkaç adımını atlama çabası içindedir. Ayrıca odak ve takiple ilgili eksikliği bulunan birisi. Thirtysomething, ana kadronun olgunlaşmış versiyonlarının yeni hikayelerini konu alacak. Ken Olin (Michael Steadman), Mel Harris (Hope Murdoch), Timothy Busfield (Elliot Weston) ve Patty Wettig (Nancy Weston) yeni dizide de yer alacaklar.

The Vampire Diaries dizisinde canlandırdığı Kai karakteriyle tanınan Chris Wood, Legacies'in geçtiğimiz bölümünde karakterini yeniden canlandırdı. Ayrıca Supergirl, The Carrie Diaries ve Containment dizileriyle de biliniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER