Apple'dan iki yeni dizi geliyor: Physical & Schmigadoon

Apple'dan iki yeni dizi geliyor: Physical & Schmigadoon
Apple'ın online yayın platformu Apple TV+'tan iki yeni dizi geliyor.

* Physical:  Hikayesi 80'lerde geçecek komedi-drama dizisinde Güney Kaliforniya'lı bir ev hanımının hayatı aerobik dünyasına girdiğinde alışmadık şekilde değişiyor. Başrolü Rose Byrne üstlendi.

Annie Weisman (Almost Family, Desperate Housewives) senaryoyu üstlendi ve showrunner olarak görev alacak. Tomorrow Studios  yapımını üstlendi. Damages dizisindeki rolüyle iki Emmy adaylığı kazanan Brune, yakında Mrs. America dizisiyle de ekranda olacak.

* Schmigadoon: Başrolü Cecily Strong (Saturday Night Live) üstlendi. Sezonu sekiz bölüm sürecek komedi dizisinin çekimleri bu yaz başlayacak. Yapımını SNL'i yaratan Lorne Michaels ile Universal Television, senaryoyu Cinco Paul ve Ken Daurio (The Lorax, Despicable Me) üstlendi.

İlişkilerini canlandırmak için sırt çantalarıyla geziye çıkan bir çift bu sırada büyülü şehir Schmigadoon'u keşfederler. Şehirdeki herkes sanki 1940'lardan bir stüdyo müzikalinin içindeymiş gibi davranmaktadır. Üstelik sonrasında gerçek aşkı bulmadan buradan ayrılamayacaklarını öğrenirler.

Dizinin kadrosunda pek çok Broadway oyuncusunun olması bekleniyor. Ayrıca dizinin bir kısmında animasyon kullanımına da gidilebilir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER