The Crown, Prens Harry ve Meghan Markle'a yetişebilecek mi?

The Crown, Prens Harry ve Meghan Markle'a yetişebilecek mi?
Prens Harry ile Meghan Markle'ın kraliyet ailesinden ayrılık kararı alması medyaya bomba gibi düşmüş durumda. Bu durumun yankıları devam ederken elbette dikkat çeken konulardan birisi "The Crown" oldu. Kraliçe İkinci Elizabeth’in hayatını anlatan Netflix dizisinde son yaşananların ekrana gelip gelmeyeceği merak edilmeye devam ediyor.

Üçüncü sezonunu bitiren The Crown kronolojik olarak 1977'ye kadar geldi. Dördüncü sezonunu çeken, beşinci sezon onayını resmi olarak almayan dizinin 6. sezon sonunda final yapacağı uzun süredir konuşulan bir durum. Her sezonunda 10 yıl veya biraz daha fazla ilerleyen dizi gelecek sezonunda 1990'a kadar görevde kalan eski başbakan Margareth Thatcher'ı ve Prenses Diana'yı da tanıtacak. Ancak 6 sezonluk planla bu durumda dizinin 2010'u geçmesi mümkün durmuyor.

Dizinin yapımcılarından Suzanne Mackie de konuyla ilgili sorulara yanıt vererek, “Dizinin günümüze kadar geleceğini sanmıyorum. Aynı heyecanı 2010-20 dönemine kadar korur muyuz emin değilim. Etkileri hala devam eden konular hakkında tarihi dizi çekmek de zor. Büyük bir olasılıkla talep olsa dahi 2000-2010 yılları arasında sona erer diye düşünüyorum,” ifadelerini kullandı.

6 sezonluk plan resmi karar olmasa da bu durumda The Crown'ın Prens Harry-Meghan Markle'ın evliliğine/aileden ayrılığına veya Prens Andrew'un hakkındaki cinsel taciz iddiaları nedeniyle aileden dışlanmasına yetişmesi pek de mümkün görünmüyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER