Hazar Ergüçlü'nün konuk olduğu The Mallorca Files dizisi BBC'de başladı

Hazar Ergüçlü'nün konuk olduğu The Mallorca Files dizisi BBC'de başladı
BBC'nin geçtiğimiz yılın ekim ayında duyurulan yeni draması The Mallorca Files kanaldaki yayınına başladı.

Sezonu 10 bölümden oluşan polisiye drama türündeki dizinin başrolünde Elen Rhys ve Julian Looman yer alıyor. 25 Kasım 2019'da BBC One'da ilk bölümüyle ekrana gelen projenin bölümleri pazartesi akşamları kanalda ekrana gelmeye devam edecek. Ancak dizinin tüm sezonu şimdiden BBC'nin online yayın platformu BBC iPlayer‘da yer alıyor.

Cosmopolitan Pictures ve Clerkenwell Films'in yapımını üstlendiği, Dan Sefton'ın (Delicious) hazırladığı dizinin hikayesi gurbetçi bir topluluğu merkezine oturtuyor. Güneşli bir İspanyol adasında yaşayan bir İngiliz ve bir Alman dedektifin olaylara çok farklı yaklaşımları vardır. İngiliz Miranda Blake (Rhys) kariyerini ciddiye alan biriyken Alman Max Winter (Looman) onun aksine alışılmadık ve dışa dönük birisidir. İki karakter birlikte adadaki suçları çözmeye çalışıyorlar.

Tüm bölümleri Mayorka'da çekilen ve şimdiden ikinci sezonu garanti olan The Mallorca Files'ın konuk oyuncu havuzunda Hazar Ergüçlü de bulunuyor. Aktris, dizinin "Number One Fan" isimli 4. bölümünde yer aldı. Ünlü bir model kayıplara karıştığında Max ve Miranda, bir insanın hareket halindeki trenden bir anda nasıl yok olduğunu ve nerede olduğunu çözebilmek için moda ve tasarım dünyasına adım atıyorlar.

Ergüçlü, bölümde makyöz olarak çalışan Azra Bolat isminde bir karaktere hayat veriyor. Ortadan bir anda kaybolan Valentina'nın yakın arkadaşı olan Azra'nın yolu soruşturma nedeniyle Max ve Miranda'yla kesişiyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER