Colin Woodell, HBO Max'in The Flight Attendant dizisinin kadrosunda

Colin Woodell, HBO Max'in The Flight Attendant dizisinin kadrosunda
The Originals dizisiyle bilinen, son olarak The Purge ile televizyona gelen Colin Woodell, HBO Max'in The Flight Attendant dizisinin kadrosuna katıldı. Dizinin başrolünde The Big Bang Theory'yle bilinen Kaley Cuoco ve Michiel Huisman da yer alıyor.

Uçuş görevlisi olarak çalışan Cassandra Bowden, Dubai'de bir otel odasında akşamdan kalma bir şekilde uyanır ve yanında ölü bir vücut bulur. Polise haber vermeden ekip arkadaşlarıyla birlikte New York'a uçar ve karşısında kendisine birkaç soru sormak isteyen FBI'ı bulur. Parçaları birleştirmekte zorlanan Cassandra, katilin kendisi olabileceğinden şüphelenmeye başlar.

Woodell, viski eksperi ve şu sıralar çalışmayan bir aktör olan Buckley karakterini canlandıracak. Çekici bir adam olan Buckley, Cassie'den hoşlanıyor. 

The Flight Attendant, Chris Bohjalian'ın aynı isimli romanından Steve Yockey (Supernatural) tarafından uyarlanıyor ve sezonu 8 bölüm sürecek. Yapımcılar arasında da yer alan Kaley Cuoco'ya Greg Berlanti ile Sarah Schechter eşlik ediyor. HBO Max, Bahar 2020'de hizmete başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER