Dünya prömiyerini MIPCOM'da yapan Agent Hamilton ikinci sezon onayını aldı

Dünya prömiyerini MIPCOM'da yapan Agent Hamilton ikinci sezon onayını aldı
Dünya prömiyerini dün düzenlenen gösterimle MIPCOM'da yapan Agent Hamilton ikinci sezon onayını aldı.

Agent Hamilton, Jan Guillow'un kaleme aldığı Hamilton roman serisinden uyarlanarak hazırlandı. Casusluk dramasının yapımını Beta Film ve ZDF üstlendi. Kadrosunda Jakob Oftebro, Krister Henriksson, Nina Zanjani ve Rowena King yer alıyor. Petter Rosenlund (The Saboteurs) ise senaryosunu üstlendi.
 
Sezonu 10 bölüm sürecek dramada İsveçli ajan Carl Hamilton, aşırı uçtan kişiler tarafından işlenen bir terörist saldırısını araştırmaya başlayacak. Aynı dönemde çok özel yetenekler gerektiren bir dizi siber saldırı da gerçekleşecek. Hamilton, istihbarat servisinden ayrılsa da ülkesini savunmak için göreve geri dönecek ve kendisini görünmez bir düşmana karşı çok tehlikeli bir görevin içinde bulacak. Görevi onu Rus, Amerikan ve İsveçli istihbarat görevlileriyle karşı karşıya getirecek.

Agent Hamilton, 1 Ocak'ta Nordik online yayın platformu C More'da başlayacak. Ocak sonuna doğru İsveçli TV4 kanalında yayınlanacak. ZDF ise Almanya'da ekrana getirecek. İkinci sezonun çekimleri gelecek sene yapılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER