Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizinin kadrosu genişliyor

Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizinin kadrosu genişliyor
Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizinin kadrosuna Eion Bailey, Katherine McNamara ve Hamish Linklater da katıldı. Yeni dizi online yayın platformu CBS All Access'te yayınlanacak ve 2020'de ekrana gelecek. 

The Stand ölümcül bir salgının dünya nüfusunun neredeyse tamamını öldürmesi üzerine başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 100 yaşını aşmış bir hayırsever olan Mother Abagail’in etrafında toplanan bir grup, dünyanın ve insanlığın kaderini belirleyecek savaşa kalkışıyor ve Randal Flagg'ın şeytani kötülükleriyle ile sınanıyorlar.

Kadroya dahil olan Bailey, Teddy Weizak'ı; McNamara, Julie Lawry'yi; Linklater ise Dr. Ellis karakterini canlandıracak.

The Stand'in açıklanan kadrosunda James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Alexander Skarsgard (Randal Flagg), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Whoopi Goldberg (Mother Abigail), Henry Zaga (Nick Andros), Marilyn Manson, Jovan Adepo, Owen Teague, Brad William Henke ve Daniel Sunjata da yer alıyor.

Stephen King, romanın dizi uyarlaması için yeni bir son yazdığını açıkladı. The Stand uyarlaması 2020'de ekranda olacak. Mini diziyi Josh Boone (The Fault in Our Stars) yazdı ve yönetiyor. Kendisine senaryoda Ben Cavell (SEAL Team) eşlik ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER