Marvel's Helstrom dizisinin kadrosu açıklandı

Marvel's Helstrom dizisinin kadrosu açıklandı
Marvel'ın online yayın platformu Hulu'da yayınlanacak yeni dizisi Helstrom'un kadrosu açıklandı. Elizabeth Marvel, Tom Austen, Sydney Lemmon, Ariana Guerra, Robert Wisdom, June Carryl ve Alain Uy ekibe dahil oldular.

Helstrom'un hikayesi güçlü ve gizemli bir seri katilin Daimon ve Ana Helstrom adındaki çocukları üzerine kurulu. Karmaşık bir dinamiğe sahip olan kardeşler insanlığın en kötüleriyle kendilerince savaşıyor. Sezonu 10 bölüm sürecek dizi 2020'de başlayacak ve Paul Zbyszewski showrunner olarak görev alacak.

Bahsi geçen kardeşleri Austen ve Lemmon oynayacak. Elizabeth Marvel, uzun süredir bakım evinde kalan anneleri Victoria Helstrom'u canlandıracak. Carryl, Victoria'nın kaldığı bakım evinde çalışan ve hem onu hem de kardeşleri yıllardır kollayan Dr. Louise Hastings'e hayat verecek. Guerra, kardeşlere yardım etmek için Vatikan'dan gelen, Daimon dahil yardım edebileceği herkese yardım etmek isteyen Gabriela'yı oynayacak. Uy ise Ana'nın yakın arkadaşı ve iş ortağı Chris Yen'i oynayacak. Chris, müzayede evi başta olmak üzere ihtiyacı olan her ne konuda Ana'ya yardım ediyor. Wisdom da bilgisiyle özellikle Ana'ya yardım eden Caretaker'ı canlandıracak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER