Tom Welling, Crisis on Infinite Earths bölümleri için bir kez daha Superman oluyor

Tom Welling, Crisis on Infinite Earths bölümleri için bir kez daha Superman oluyor
Tom Welling bir kez daha Superman oluyor.

The CW kanalında ekrana gelen Smallville dizisinde Clark Kent'i canlandıran aktör, kanalın beş DC Comics dizisinin "Crisis on Infinite Earths" isimli bu sezonki ortak bölümlerine konuk oluyor. Hatta aktör, Smallville'de canlandırdığı Superman olarak ekrana gelecek ve böylece karakterinin yaklaşık sekiz sene sonra ne durumda olduğu da ekrana gelecek.

Welling'in Clark Kent'inin ortak bölümlere nasıl dahil edileceği ise şimdilik bilinmiyor. Ortak bölümlerde Tyler Hoeclin de bir kez daha Superman olarak yer alacak. Ayrıca daha önce sinemada Superman'e hayat veren Brandon Routh da ortak bölümlerde Superman'e (Kingdom Come) hayat verecek. Routh, Ray Palmer olarak da yer alacak.

Crisis on Infinite Earths bölümleri 8 Aralık'ta Supergirl ile başlayıp 9 Aralık'ta Batwoman'la ve 10 Aralık'ta The Flash'la devam edecek. Ardından 14 Ocak'ta Arrow ve Legend of Tomorrow bölümleri gelecek. Ortak bölümlerde kanalın dizilerinden Black Lightning'den bazı karakterler de görünecek.

Ayrıca Kevin Conroy (Batman: The Animated Series, Batman Beyond) gelecekteki Bruce Wayne olarak; LaMonica Garrett (Elseworlds) Monitor ve Anti-Monitor olarak; Elizabeth Tulloch yeniden Lois Lane olarak; Jon Cryer yeniden Lex Luthor olarak ekrana gelecek. Burt Ward'un (Batman) canlandıracağı rol ise şimdilik bilinmiyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER