Patrick Dempsey'li Devils dizisi dünya prömiyerini MIPCOM'da yapacak

Patrick Dempsey'li Devils dizisi dünya prömiyerini MIPCOM'da yapacak
Grey's Anatomy dizisiyle tanınan Patrick Dempsey'in başrolünü üstlendiği Devils dizisi dünya prömiyerini MIPCOM'da yapacak.

Sky Italia ve yapım şirketi Lux Vide’ın ortaklığıyla ekrana gelecek dizinin başrolünde Dempsey'e İtalyan aktör Alessandro Borghi (Suburra) ve Kasia Smutniak (Loro) eşlik ediyor. Kadroda Laia Costa (Victoria), Malachi Kirby (Roots), Pia Mechler (Everything Is Wonderful), Paul Chowdhry (Swinging With The Finkels), Harry Michell (Chubby Funny) ve Sallie Harmsen (Blade Runner 2049) gibi isimler de yer alıyor.

Dünyanın önde gelen içerik fuarı MIPCOM, bu yıl 14-17 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Devils'in prömiyeri ise 14 Ekim'de Palais'de gösterilecek. Dempsey, Smutniak, Borghi ve yönetmen/showrunner Nick Hurran da gösterime katılacak.

Devils dizisi Guido Maria Brera’nın romanından uyarlanan bir yapım ve sezonu 10 bölüm sürecek. Bir Amerikan bankasının İtalya’daki ticari işlemler bölümünün başında bulunan Massimo Ruggero (Borghi), bankanın CEO’su Dominic Morgan (Dempsey) tarafından finans dünyasına tanıtılıyor. Hikayesi bankanın Londra ofisinde geçecek olan dizide Massimo, kendisini Avrupa’yı sarsan kıtalar arası bir finansal savaşta bulur, bu da onu akıl hocasıyla savaşmak veya onunla ittifak kurmak arasında bir seçim yapmaya götürür.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER