Naomie Harris, Jude Law'lu HBO dizisi The Third Day'in kadrosunda

Naomie Harris, Jude Law'lu HBO dizisi The Third Day'in kadrosunda
HBO ve Sky Atlantic ortak yapımı The Third Day dizisinin kadrosuna Naomie Harris (Skyfall, Moonlight) de dahil oldu.

Haziran 2019'da duyurulan projenin hikayesi İngiltere kıyılarındaki ana karadan izole esrarengiz bir adada geçiyor. Sam, adanın gizemli sakinlerinin sıra dışı dünyasına dahil olur, ancak onların garip ritüelleri Sam’i gittikçe rahatsız edip boğmaya başlar. Bu nedenle kurgu ve gerçeklik arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sam’in geçmişinden bir travma ile yüz yüze gelmesine neden olur. Sam, kendini adalılarla çatışma içerisinde bulur.

The Third Day'in kadrosunda ünlü aktör Jude Law da yer alıyor. Law bahsi geçen Sam'i; Harris ise onun gibi adaya dışarıdan dahil olan ve bazı cevapların peşine düşen bir karakteri canlandıracak. Sezonun "Summer" isimli ilk yarısının Sam karakterini, "Winter" isimli ikinci yarısının Harris'in karakterini takip etmesi planlanıyor.

Punchdrunk International, Plan B Entertainment ve Sky Studios'ın yapımcılığında hazırlanacak The Third Day'in senaryosunu Dennis Kelly (Utopia) kaleme aldı. Sezonun ilk yarısını Marc Munden, ikinci yarısını Philippa Lowthrope yönetecek. The Third Day'in 2020'de başlaması bekleniyor.

The Third Day, Chernobyl ve Helen Mirren'lı Catherine the Great'in ardından HBO/Sky ortaklığının ekrana getirdiği üçüncü dizi olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER