The Sinner'ın 3. sezonunun kadrosu genişliyor

The Sinner'ın 3. sezonunun kadrosu genişliyor
USA Network kanalının dizilerinden The Sinner'ın üçüncü sezon hazırlıkları devam ediyor. Matt Bomer'ın ve Chris Messina'nın da yer aldığı sezonun kadrosuna Jessica Hecht (Special), Parisa Fitz-Henley (Jessica Jones) ve Eddie Martinez (Orange Is the New Black) dahil oldu.

Antoloji özelliğindeki suç dramasının ilk iki sezonunda Dedektif Harry Ambrose karakterini canlandıran Bill Pullman da gelecek sezonda da rol alacak. Yeni sezonda bir trafik kazasını araştırmak için rutin bir araştırmaya girişen Ambrose, kendisini kariyerinin en tehlikeli ve rahatsız edici davasının içinde bulacak. 

Sezonun hikayesi New York'ta geçecek. Bomer, kazanın yaşandığı bölgede yaşayan ve kaza sonrası desteği Ambrose'da arayan Jamie adında bir babayı oynayacak. Messina ise Jamie'in üniversiteden arkadaşı Nick Haas'ı canlandıracak. Sürpriz bir ziyaret ikisinin hayatını da değiştirecek.

Kadroya katılan isimlerden Hecht, yaşadığı yerde araba kazası olunca Ambrose ile tanışan ve Dorchester'da izole hayat yaşayan ressam Sonya'yı; Fitz-Henley Jamie'nin Dorchester'da butik işleten eşi Leela Burns'ü; Martinez ise Dorchester PD'de Ambrose ile çalışan Vic Soto'yu canlandıracak.

İlk sezonunda Jessica Biel'ın ikincisinde Carrie Coon'un başrolünde yer aldığı The Sinner'ın üçüncü sezonunda Derek Simonds showrunner, Biel ise yürütücü yapımcı olarak yer almaya devam edecek. Üçüncü sezonun başlama tarihi henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER