The Good Doctor üçüncü sezonuyla 24 Eylül'de geri dönüyor

The Good Doctor üçüncü sezonuyla 24 Eylül'de geri dönüyor
ABC kanalının dizilerinden The Good Doctor üçüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Dizi, 24 Eylül'de ilk bölümüyle yeniden ekranda olacak.

The Good Doctor, Dr. Shaun Murphy isimli Savant sendromu bulunan genç bir doktor üzerine kurulu. Shaun prestijli bir hastanenin pediatri bölümünde çalışmaya başlıyor. Ama soru şu ki, insanlarla bağ kurma problemi olan birisi onların hayatını kurtarabilir mi? Sorunlu bir çocukluğu atlatıp doktor olan Shaun, San Jose St. Bonaventure Hospital'da çalışmaya başlayınca iyi arkadaşı ve işe alınması konusunda destekçisi olan Dr. Ira Glassman ile de yan yana gelmiş oluyor.

Freddie Highmore'un başrolünde olduğu dizinin kadrosunda Antonia Thomas, Nicholas Gonzalez, Chuku Modu, Beau Garrett, Hill Harper, Richard Schiff ve Tamlyn Tomita da yer alıyor. Aynı isimli Kore dizisinden uyarlama olan dizide House'un yaratıcısı David Shore senarist; Daniel Dae Kim, Sebastian Lee, David Kim ve Erin Gunn yapımcı olarak yer alıyor. The Good Doctor, devam eden ilk sezonuyla Highmore'a Altın Küre adaylığı kazandırdı.

Dizinin yeni sezonu öncesi gelen ilk kısa videoda "Shaun aşkı bulacak mı?" sorusu yöneltiliyor. The Good Doctor'ın yerli uyarlaması Mucize Doktor'un hazırlıkları ise devam ediyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER