Cliff Chamberlain ve Hilary Jardine, Homeland'in final sezonunun kadrosunda

Cliff Chamberlain ve Hilary Jardine, Homeland'in final sezonunun kadrosunda
Homeland'in sekizinci ve final sezonunun kadrosuna Cliff Chamberlain (State of Affairs) ve Hilary Jardine'in (Van Helsing) katıldığı da açıklandı.

Dizinin sekizinci ve final sezonu 9 Şubat'ta başlayacak. Chamberlain Afganistan'ın başkenti Kabil'de CIA adına görev yapan bölge şefi Mike Dunne'yi canlandıracak. Carrie, dördüncü sezonda aynı bölgede görev yaparken ekrana gelmişti. Jardine ise eskiden Dışişleri Bakanlığı için çalışan, şimdilerde serbest çalışan olarak danışmanlık hizmeti sağlayan Claudatte Fletcher'e hayat verecek.

Sekizinci sezonda Carrie, Rusya'da yaşananlar sonrası hafıza sorunu yaşarken yeni başkan Warner'ın (Beau Bridges) güvenlik uzmanı olan Saul'la yolu kesişecek. Warner'ın önceliği Afganistan'daki bitmek bilmeyen savaşı sona erdirmektir ve Saul'un görevi Taliban'la barış görüşmeleri yapmak olur. Ama bunun için yardıma ihtiyacı vardır ve bir kez daha Carrie'ye gider.

Çekimleri Fas'ta ve Güney Afrika'da gerçekleştirilen final sezonu 12 bölüm sürecek. Sekizinci sezonun kadrosunda Claire Danes'in ve Mandy Patinkin'in yanı sıra Maury Sterling, Linus Roache, Costa Ronin, Nimrat Kaur, Numan Acar ve Danes'in eşi Hugh Dancy de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER