Danielle Campbell, Tell Me a Story'nin ikinci sezonunda da yer alacak

Danielle Campbell, Tell Me a Story'nin ikinci sezonunda da yer alacak
CBS'in online yayın platformu All Access'te ekrana gelen Tell Me a Story'nin ikinci sezon hazırlıkları devam ediyor. Dizinin ilk sezonundaki isimlerden Paul Wesley'in yanı sıra Danielle Campbell'in de ikinci sezonda yer alacağı açıklandı.

Her sezonunda bilindik masalların modern uyarlamasını ekrana getiren dizinin ilk sezonu için Kırmızı Başlıklı Kız, Üç Küçük Domuz, Hansel ile Gretel masalları seçilmişti. İkinci sezon içinse Güzel ve Çirkin, Uyuyan Güzel ve Sindirella masalları uyarlanacak. 

Aktris, Uyuyan Güzel'den esinlenilen hikayede Belle'in karşılığı olan Olivia'ya hayat verecek. Eğitimine devam etmek için yaşadığı küçük kasabayı ve hayatını arkasında bırakan Olivia için kaderin başka planları vardır. Olivia'nın hayatta kalabilmek için sahip olduğu tüm gücü, aklını ve yaratıcılığını kullanması gerecek.

İki isme kadroda Phillip Rhys, Carrie-Anne Moss, Natalie Alyn Lind, Odette Annable, Matt Lauria, Ashley Madekwe ve Eka Darville eşlik ediyor. Campbell'la birlikte ekibe dahil olan Rhys, country müzik şarkıcısı Ashley Rose'un (Lind) kayıt sorumlusu Damien Hewett'i oynayacak. 

Moss ise üç hikayeyi birbirine bağlayacak Rebecca'yı canlandıracak. Ashley'in annesi olan Rebecca, kocasını on sene önce araba kazasında kaybettiğinden beri üç çocuğunu tek başına yetiştiren, ama kendi hayatına odaklanmaya karar veren birisi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER