Doom Patrol dizisi ikinci sezon onayını aldı

Doom Patrol dizisi ikinci sezon onayını aldı
DC Comics'in yeni online yayın platformu DC Universe'te yayınlanan Doom Patrol dizisi ikinci sezon onayını aldı. İkinci sezon 2020'de başlayacak ve DC Universe'in yanında Warner Media'nın yeni açacağı online yayın platformu HBO Max'te de yayınlanacak.

Drama türündeki yapımda DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder'ın (The Chief) hikayesi anlatılıyor. Doom Patrol'un üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

Kadroda Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder), Joivan Wade (Cyborg) ve Alan Tudyk (Mr. Nobody) yer alıyor. Senaryosunu Jeremy Carver'ın kaleme aldığı projenin baş yapımcılığını Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlendi. 15 Şubat'ta başlayan dizinin ilk sezonu 15 bölüm sürdü.

DC Universe'ün ilk dizisi Titans ise ikinci sezonuyla 6 Eylül'de dönecek. Doom Patrol'un bölümleri ülkemizde Digiturk bünyesinde yayınlanıyor.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER