Mehcad Brooks, Supergirl dizisinden ayrıldı; Jeremy Jordan ise geri dönüyor

Mehcad Brooks, Supergirl dizisinden ayrıldı; Jeremy Jordan ise geri dönüyor
Supergirl bir kez daha yeni sezonuna oyuncu değişikliğiyle giriyor. Dizi başladığından beri James Olsen'ı oynayan Mehcad Brooks ayrıldı, Winn'i oynayan Jeremy Jordan ise geri dönüyor.

San Diego'da düzenlenen Comic-Con'da yapılan açıklamaya göre Brooks, gelecek sezonla birlikte ana kadroda yer almayacak. Karaktere veda edilecek ama kardeşi Kelly şehirde yaşadığından ve James'in diğerleriyle olan yakın bağından dolayı oyuncunun konuk olma ihtimali bulunuyor.

Mehcad Brooks, bir kitap projesinin olduğunu ve kablolu kanalda ekrana gelecek bir dizide yer almak için hazırlandığını belirtti. Ayrıca filmlerde oynama isteğini de dile getirdi.

Son olarak üçüncü sezon finalinde ekrana gelen Jeremy Jordan ise gelecek sezonda üç bölümlüğüne yer alacak. Aktör, The CW'nun DC Comics dizilerinin bu sezonki ortak bölümleri ekrana geldikten sonra, yani sezonun ikinci yarısında ekranda olacak. Winn karakteri son olarak 1000 yıl geleceğe gitmek için yola çıktığında görünmüştü.

Aslında Jordan'ın diziye konuk olacağına dair geçtiğimiz sezonda bazı haberler çıksa da yapım ekibi hikayenin gidişatı nedeniyle fırsat olmadığını ve fikir değiştirdiklerini belirtti. Supergirl'den Eve karakerini canlandıran Andrea Brooks'un kadrolu oyuncu olduğu haberi de geldi.

Dizinin yeni sezonu 6 Ekim'de başlayacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER