Sophia Loren 10 yıl sonra sinemaya dönüyor

Sophia Loren 10 yıl sonra sinemaya dönüyor
İtalyan sinemasının ikonik aktristlerinden olan Sophia Loren, Carlo Ponti'den olan oğlu Edoardo Ponti’nin yöneteceği The Life Ahead adlı sinema filmiyle sinemaya dönüyor. Romain Gary’nin La Vie Devant Soi adlı romanı daha önce de Moşe Mizrahi tarafından 1977 yılında Madame Rosa: La Vie Devant Soi adıyla sinemaya uyarlanmış, Simone Signoret de Madam Rosa'yı canlandırmıştı. Film 1978 yılında Fransa'ya "Yabancı Dilde En İyi Film" ödülünü kazandırmıştı. Simone Signoret ise Golden Globe'da "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü almıştı.

Edoardo Ponti'nin yeniden uyarladığı filmin Mart 2020'de vizyona girmesi bekleniyor. Oscar ödüllü Sophia Loren, filmde Yahudi soykırımından kurtulan Rosa'yı canlandırıyor. Edoardo Ponti tarafından hikayesinin ilk uyarlamadan farklı olacağı beyan edilen film, 35 yaşındaki trans kızı, 12 yaşındaki Senegalli göçmen Momo ve 10 yaşında Rumen bir sokak çocuğu ile kurduğu duygusal bağı odağına alıyor. Filmin çekimleri İtalya’da başladı. Film için günde 10 saate yakın çalışan 84 yaşındaki Sophia Loren, Variety'nin özel haberine göre karakteri, oğlunun da yardımıyla seyirci için en heyecan verici olacağını düşündüğü şekilde beyazperdeye aktaracağını söyledi. 

Filmin oyuncu kadrosunda Abril Zamora, Renato Carpentieri, Babak Karimi ve Momo rolünde çocuk oyuncu Ibrahima Gueye yer alıyor.

Gelişmeleri bildireceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER