The Witcher'dan ilk görseller yayınlandı

The Witcher'dan ilk görseller yayınlandı
Andrzej Sapkowski'nin aynı adlı roman serisinden bilgisayar/ konsol oyunu haline getirilerek fenomen olan The Witcher önce sinemaya uyarlandı şimdi de televizyon yapımcılarının da ilgi alanına girdi ve Netflix iki yıl önce seriyi televizyona uyarlamak üzere harekete geçti. Seriyi televizyona The Umbrella Academy, DareDevil ve The Defenders serilerinde yapımcı olarak adını gördüğümüz Lauren Schmidt uyarlıyor. Netflix, geçen hafta düzenlenen San Diego ComiCon19'da The Witcher'dan poster ve ilk karakter görsellerini sundu.

Ünlü oyuncu Henry Cavill’in Geralt of Rivia'yı canlandırdığı seride Ciri'yi Freya Allan (The War of the Worlds, Into the Badlands), Queen Calanthe karakterini Jodhi May (The Last of the Mohicans) ve Yennefer'ı Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) canlandıracak. Netflix'de yayınlanacak olan dizinin yayın tarihi ise henüz resmi olarak açıklanmadı. Sekiz bölümden oluşması beklenen serinin 2019'un son çeyreğinde yayında olması bekleniyor.

Solda oyun evrenindeki Geralt ve sağda Cavill.. Sevenleri iki karakteri kıyaslamaya başladı bile..

IMDB'de serinin yönetmenleri Alik Sakharov (House of Cards, Game of Thrones), Alex Garcia Lopez (Marvel’s Luke Cage, Utopia), Charlotte Brändström (Outlander, Counterpart, Disparue) olarak açıklandı.

Netflix seriyi "Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır." cümlesiyle tanıtıyor. Uyarlama esnasında sadece kitapların baz alınacağı oyun evreninin işin içerisine dahil etmeyeceği bilgileri üzerine oyun dünyasının seriye nasıl tepki vereceğini merakla bekliyoruz.  

Poster ve karakter görselleri için sayfaları tıklamaya devam edin


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER