La Casa de Papel, 19 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!

La Casa de Papel, 19 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek. 

Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein (16/7/2019)

Ünlü bir eserin berbat televizyon uyarlamasında rol alan aktör babasına ilişkin kayıtları bulan David Harbour, aile sırlarını araştırmaya başlar.

Pinky Malinky: 3. Kısım (17/7/2019)

İnsanların dünyasında yaşayan sosis çocuk Pinky Malinky, en iyi arkadaşları Babs ve JJ ile birlikte küçük şeylerin tadını çıkarmayı öğreniyor.

Secret Obsession (18/7/2019)

Bir kadın, korkunç bir saldırının ardından kısmi hafıza kaybıyla uyanır. Hafızasını geri kazanma mücadelesi verirken en yakınındakilere gerçekten güvenebilecek midir?

La casa de papel: 3. Kısım (19/7/2019)

Profesör ve ekibi, Rio’yu kurtarmak için yeniden bir araya geliyor. Cesur ve tehlikeli bir planla bu kez İspanya Merkez Bankası’nı hedef alan ekip, asla yılmayacak.Comedians in Cars Getting Coffee: New 2019: Freshly Brewed (19/7/2019)

Jerry Seinfeld'in gezici talk show'unda kahve, kahkaha ve klasik arabaların birleşimi, komedinin en zeki isimleriyle kafein yüklü maceralara dönüşüyor.

Queer Eye: 4. Sezon (19/7/2019)

Muhteşem Beşli, Kansas City’ye geri dönüyor. İlham verici baştan yaratmalara ve duygusal anlara şahit olmak için Antoni, Bobby, Jonathan, Karamo ve Tan’e katılın.

Typewriter (19/7/2019)

Bir aile, Goa'nın bir banliyösünde yer alan ve perili olduğuna inanılan bir eve taşınır. Ardından genç arkadaşlardan oluşan bir grup, evi araştırma cesaretini gösterir.


Last Chance U: INDY: 2. Kısım (19/7/2019)

Çığır açan belgesel dizinin ikinci sezonu, yine koç Jason Brown ve Kansas’taki Independence Yüksekokulunun futbol programını konu alıyor.

The Epic Tales of Captain Underpants: 3. Sezon (19/7/2019)

Şakacı dördüncü sınıf öğrencileri George ve Harold, yaz kampının umdukları kadar eğlenceli olmadığını görünce şoke olur… tra-la-LAAA!

SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac (19/7/2019)

Seiya ve Zodyak Şövalyeleri, yeniden doğan Yunan Tanrıçası Athena'yı insanlığı yok etmeyi amaçlayan uğursuz güçlere karşı verdiği savaşta korumaya ant içer.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER