Netflix'in iptal ettiği One Day at a Time dizisini Pop kurtardı

Netflix'in iptal ettiği One Day at a Time dizisini Pop kurtardı
Netflix cephesinden de transfer haberi geldi. 

Platformun Mart ayında iptal ettiği One Day at a Time dizisi için yeni bir yer arayışında olan yapımcı şirket Sony amacına ulaştı. CBS Corporation'a bağlı kablolu Amerikan kanalı Pop TV, 13 bölümlük dördüncü sezonu gelecek yıl ekrana getirecek.

One Day at a Time, 1975-84 arası dokuz sezon yayınlanan aynı isimli komedi dizisinin uyarlaması. Kadrosunda Todd Grinnell, Justina Machado, Isabella Gomez, Stephen Tobolowsky ve Rita Moreno gibi isimleri bulunduran dizi, Küba kökenli bir Amerikan ailesinin merkezinde olduğu bir yapım ve kahkaha efekti de barındırıyor. Annesiyle birlikte yaşayan ve eşinden yeni boşanan bir kadın, birisi sosyal açıdan zayıf diğeri feminist olan iki çocuğuyla yeni hayatına alışmaya çalışıyor.

Pop kanalından sonra CBS de diziyi yayınlayacak. One Day at a Time yaklaşık 40 yıl önce yine CBS kanalında yayınlanmıştı. Netflix yeterince izlenme oranına ulaşamadığı gerekçesiyle komedi dizisini iptal etse de sosyal medyada geri dönüşü için #SaveODAAT etiketiyle büyük bir kampanya başlatılmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER