Ata Berk Mutlu’nun kardeşi Can Mutlu, Her Yerde Sen'in kadrosuna katıldı!

Ata Berk Mutlu’nun kardeşi Can Mutlu, Her Yerde Sen'in kadrosuna katıldı!
Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı ‘Her Yerde Sen’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

ABİSİNİN YOLUNDA İLERLİYOR!
Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesi ve oyuncu kadrosuyla yaz sezonunun en iddialı projeleri arasında yerini alan ‘Her Yerde Sen’de başarılı oyuncu Ata Berk Mutlu’nun kardeşi Can Mutlu izleyici karşısına çıkıyor. Yer aldığı projelerdeki oyunculuk performanslarıyla bir çok ödüle layık görülen Ata Berk Mutlu’nun küçük kardeşi Can Mutlu dizide sürpriz bir karaktere hayat veriyor. Abisi Ata Berk Mutlu’dan oyunculuk eğitimi alan Mutlu, 'Her Yerde Sen'de Furkan Andıç’ın hayat verdiği ‘Demir' karakterinin küçüklüğünü oynuyor. Ata Berk Mutlu'ya olan benzerliği ile dikkat çeken Can Mutlu, oyunculuk performansıyla da abisinin yolunda ilerliyor.

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı “Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali YağcıAslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı ‘Her Yerde Sen’, 3. bölümüyle 28 Haziran Cuma saat 20.00’de FOX’ta!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER